Mutfak Dolabı Modelleri

Aralık 10, 2009

Mutfak dolabı modelleri çeşitlilik gösterir. Size uygun mutfak dolabı modellerini sayfalarımızda bulabilir, referansları verilmiş şirketlerden alabilirsiniz. Mutfak dolabı modelleri fiyata ve zevke göre farklılıklar gösterir. Firmamızdan ev ve ofis , hastane, okul, fabrika, askeri birlik, laboratuvar, konferans salonları, tiyatro, sinema gibi umumi yerlere uygulanabilen her türlü Mutfak Kataloğu, Mutfak Kapak Modelleri, Mutfak Tezgahı, Mutfak Aksesuarları, Aksesuarlar, Ray Dolaplar, Tv Üniteleri, Kitaplıklar, Genç Odası, Masa Sandalyeler, Laminant Parke, Amerikan Kapı, Çelik Kapı, Banyo Dolapları, Banyo Aksesuarlarıhakkında bilgi almak istiyorsanız mail adresimizden ,İletişim formumuzdan veya Telefon numaralarımızdan bize kolayca ulaşabilirsiniz

Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfaklar her evin vazgeçilmez mekanlarıdır. Mekanınıza göre çeşitliliği çoktur. Zevkinize ve bütçenize göre klasik mutfak dolabı, modern mutfak dolabı, ankastre mutfak dolapları v.s. çeşitliliği arttırabilirsiniz. Küçük mutfaklarda yer problemi nedeni ile bu seçim daha çok mutfak düzenini iyi sağlayarak ortadan kaldırabilirsiniz. Küçük mutfaklar için firmaların bir kısmı entegre çözümlere gitmektedir. Ürettikleri mutfak dolabı çeşitlerinde yer kazanabilmek amacı ile buzdolabı, lavobu, fırın gibi gereksinimi çok olan malzemeleri dolaplar bir arada tutmaktadır. Mutfaklarda kullanılacak masaları gömme olarak kullanmak size mekanlarınızda daha fazla yer kazandıracaktır. Mutfağınız oturma odanızla bitişikse bu iki odayı birleştirmek farklı bir alternatif olabilir. Evinizi daha dekoratif gösterecektir.

Sandığın dış kısımlarına iki kat gri boya, iç kısımlarına iki kat kırmızı boya, kapının iç kısmına da iki kat mor boya sürerek, boya işlemini yapın.Baskı rulolarını yerleştirin ve boyaya batırın. Tasarımda kırmızı zemin üzerine mor, mor zemin üzerine de kırmızı boya ile baskı yapılıyor. Ruloyu düzenli ve yavaş hareketlerle zemin üzerinde gezdirin. Üst yüzeylerde dikey, yan taraflarda yatay baskılar yapabilirsiniz. Bir önceki aşamada yaptığınız işlemin aynısını renkleri değiştirerek raflar için de yapın. Ardından rafları yerlerine yerleştirin. Sandığı kurumaya bırakın ve uygun vidalar kullanarak alt kısmının 4 köşesine gelecek şekilde tekerlekleri monte edip yerleştirin. Bu şekilde farklı mutfak dolabı modelleri oluşturabilirsiniz.

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: