Mutfak dolabı ve banyo dolabı ürünleri

Aralık 28, 2009

Mutfak dolabı alırken ve seçerken nelere dikkat etmelisiniz. Ayrıca banyo dolabı konusundaki seçeneklerimiz nelerdir; bu makalede bunları açıklamaya çalışacağız.

İyi bir mutfak dolabı tasarımcısı, küçük bir mutfakta bile sizin bütün isteklerinizi karşılayacak alanları, dolap çeşitliliği ile renk ve konfor derinliğini yaratabilir.

Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfağınızın yenilenmeye mi ihtiyacı var? Mutfak dolabı modelleri nelerdir? Yeni bir mutfak dolabı yaptıramıyor musunuz? Düşük bir bütçeyle yepyeni bir mutfak yaratmanın 10 kısa ve kolay yolunu kesinlikle kaçırmayın

Mutfağınızı kurtarmak için yaratıcı ve çabuk bir yenilenmeye ihtiyacınız var fakat yeterli paranız ve zamanınız yok mu? Şimdi önereceklerimiz kesinlikle herkes tarafından son derece kolay uygulanabilecek fikirler. Bu projelerin bazıları kiralık bir apartman dairesinin mutfağında bile uygulanabilir ve ev sahibinizin ruhu bile duymaz. Sabah işe koyulun ve akşam yemeğinde misafirlerinizi şaşırtın, mutfak dolabı ile yenilenin!

Şimdi de malzemeler hakkında bilgi verelim.

Evvela şunu bilmekte fayda var. PVC kapak, mutfak dolabı, banyo dolabı, profil kapak, laminat kapak veya İtalyan mutfak hangisini yaptırırsanız yaptırın gövdeleri suntalam veya mdflam olacaktır.

Mdf nin ana malzemesi, sert ve yumuşak ağaç odunlarıdır. Odun liflerinin sıcakta sertleşen sentetik reçine yapıştırıcıları ile preslenmesi sonucunda elde edilen ahşap esaslı bir malzemedir.MDF levha üzerine, teknolojik emprenye makineleriyle melamin reçinesi ve tutkal emdirilerek yanmaz ve su geçirmez hale gelen dekor kağıdının kaplanmasıyla MDFLam elde edilir. Yani bir veya iki yüzeyinin renklendirilmiş hali. Mutfak dolabı, banyo dolabı hakkında bunları bilmeniz şimdilik yeterli.

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: